Happy Valentine // Jane Kønig love letters giveaway

Det er blevet valentines dag og i den forbindelse afholder jeg en giveaway i samarbejde med Jane Kønig. Nu kan I nemlig vinde en halskæde med tilhørende to bogstavs-vedhæng. Jeg har selv modtaget en superfin halskæde med bogstavet ‘A.’
For at deltage i giveawayen skal I:
1) Følge bloggen på Facebook HER
2) Skrive i kommentarfeltet hvilken bogstaver I vil have på Jeres halskæde, og hvorfor I gerne vil vinde halskæden.
Vinderen vil blive udtrukket på næste Søndag. Jeg kontakter vinderen via. e-mail, så hvis I ikke får en mail i løbet af næste søndag, så er det desværre ikke Jer der har vundet.
Idag skal jeg bruge tiden i et tog. Jeg skal nemlig hjem fra Jylland idag. Det har været en vildt hyggelig weekend, og jeg har tænkt mig at skrive lidt om Jyllands-turen imorgen – så stay tuned.
xx Whitta
Jeg vil super gerne vinde den smukke halskæde med A❤️, da min dejlige mand hedder Andreas. Så kan han være med mig i hjertet hvorend jeg går:)